Opis

Jest tysiąc powodów, dla których warto mieć przenośny stołek!

Ty i Twoje zwykłe krzesło nie pasujecie do siebie. Jesteś w ciągłym ruchu, a ono stoi w miejscu. Pomyśl przez chwilę: lubisz biwaki, wędrówki, wędkarstwo i chcesz choć na chwilę usiąść. Chodzisz na koncerty, stoisz w kolejkach po bilety, spacerujesz i tam też chcesz na chwilę usiąść. Podróżujesz, odczuwasz skutki dawnej kontuzji, wykonujesz przeróżne prace poza domem i chcesz na chwilę usiąść. Istnieją tysiące powodów, dla których warto mieć przenośny stołek!

Walkstool na kempingu

Walkstool na meczu

Składany

Ale powinien być mały, lekki i wygodny. Musi się go dać szybko wyjąć z przenośnego opakowania i przekształcić w stabilną i wygodną podporę do siedzenia. Transformacja powinna być tak łatwa, by każdy sobie z nią poradził.

Poza tym powinien miło wyglądać i nie kosztować fortuny. Powinien służyć jako idealny prezent dla bliskiej Ci osoby.

Idealnie zaprojektowany

Teraz Ty też możesz go kupić. To oryginalny, jedyny w swoim rodzaju szwedzki wynalazek. Żaden inny stołek nie spełnia jednocześnie tych wszystkich wymagań: powinien stać stabilnie, zapewniać wygodę podczas długiego siedzenia (ergonomicznie zaprojektowane siedzisko) i służyć latami (jakość w każdym szczególe). Na Walkstool składają się teleskopowe nogi z aluminium oraz siedzisko z zaawansowanego technologicznie materiału, przetestowanego w Narodowym Szwedzkim Instytucie Testów i Badań, wytrzymujący obciążenie w zakresie 225–425 kg.

Walkstool na plaży

Walkstool na rybach

Opatentowany

Walkstool to jedyny trójnożny stołek teleskopowy na świecie z patentami i zabezpieczeniami znaków towarowych.

Stołek nosi uniwersalną międzynarodową nazwę Walkstool, ponieważ ludzie na całym świecie szukają rozwiązania tego samego problemu. Teraz możesz mieć go i Ty!


✔ LEKKI

✔ WYGODNY

✔ PRZENOŚNY

✔ ODPORNY


KUP GO TERAZ !